2 Kasım 2009 Pazartesi


Apple'ın çok yakında satAPPLE MAGIC MOUSE

Teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan ve iPhone ve Mac gibi ürünlerle dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan Apple,yeni faresiyle de çok konuşulacağa benziyor.

Magic Mouse adını taşıyan Apple'ın yeni bilgisayar faresi,standart farelerden oldukça farklı bir yapıda bulunuyor.Tasarımıyla oldukça şık bir görünüme sahip olan Magic Mouse,fare kontrolüne de yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Optik ve lazer farelerden farklı olarak Magic Mouse'u yerinden oynatmanıza hiç gerek yok;zira Magic Mouse'ta kontrolü sağlamak için üzerindeki özel pad'de parmağınızı gezdirmeniz yeterli.

Diğer bir deyişle,laptoplarda bulunan "touchpad" benzeri bir kullanımı farelere taşıyan Magic Mouse,fareyi hareket ettirmeden kullanıcıların bilgisayarlarını kontrol edebilmesine olanak sağlıyor.Magic Mouse,ayrıca Bluetooth arabirimiyle çalışıyor ve kullanıcıları kablo karmaşasından kurtarıyor.

69.00 Dolarlık bir fiyat etiketiyle ABD de bu ay satışa sunulacak olan ve çoklu dokunmatik arabirimiyle dikkat çeken Apple Magic Mouse,enerjisini de iki adet AA pilden alıyor. ışa sunmaya hazırlandığı yeni faresi çok şık.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
Lida